دکتر امیر هوشنگ سپهری

طب سوزنی


لیفتینگ صورت

چرا لیفتینگ صورت با طب سوزنی ؟
چگونگی تاثیرات درمانی طب سوزنی را نباید با هیچ یک از روش های درمانی طب مدرن مقایسه کرد ، زیرا در یک اقدام درمانی طب سوزنی در بیماری ها و اختلالات ، بیمار به هیچ وجه مورد تجویز هیچگونه داروی شیمایی و غیر شیمیایی قرار نگرفته و تاثیرات مثبت و گاها شگفت انگیز ابن متد سنتی به جهت حمایت قوانین اختصاصی تشدید و تعدیل نیروی جریان انرژی حیاتی موجب بهبودی و ترمیم عضو مورد نظر شده و نیروی انرژی حیاتی خود شخص این تفییرات را ایجاد می کند .

در لیفتینگ و ترمیم پوست و زیر پوست و عضلات صورت نیز با زدن سوزن ها در نقاط مشخص از جغرافیای صورت تغییراتی در نیروی جریانات انرژی که ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با محل را دارند ترمیم و نوسازی ماندگاری در لایه های پوست صورت بعد از 3 الی 4 هفته ایجاد می کند که برای توضیح چگونگی این اصلاحات ، به علاقه مندان عزیز شرح مختصری خواهیم داد .

شاهکار طبیعت
در حالیکه هرگونه عمل کرد و فعالیت عضوی و روانی در هر دوره ای از زندگی هر فرد نتیجه موجودیت و جابجایی و تغییرات نیروی انرژی حایتی Qi به همراه خون می باشد . جالب توجه است که از چهارده کانال انرژی حیاتی کل بدن انسان ، 5 کانال انرژی های Yang (معده ، روده بزرگ ، روده کوچک ، مثانه و کیسه صفرا) یا از نواحی صورت سرچشمه می گیرند یا به آن ختم می شوند و این جریانها به وسیله ارتباط های فرعی و کانالهای جفت با سیستم Yin بدن همکاری های خود را برای ادامه و اداره حیات این ناحیه به انجام می رساند .

به همین جهت است که به دلیل ارتباط مسیتقیم و غیر مستقیم لایه های تشکیل دهنده جغرافیای صورت هر فرد اکثر کانالهای انرژی حیاتی بدن آیینه منعکس کننده ای از این ناحیه بدنی بوجود آورده است که هرگونه ناسازگاری و بیماری های عضوی و روانی کل بدن را به نمایش بسیار واضحی در اختیار بیننده و توجه کننده قرار داده و به بیانی دیگر از طریق نظاره و پگاه به صورت ظاهری هر فرد انعکاس اختلالات و بیماری ها داخلی و روانی و سلامت ، بطور آشکاری جلب توجه می نماید .

تاثیرات ماندگار طب سوزنی در صورت
بنا به نظر طب سنتی چینی و تایید طب سوزنی مدرن ، احتیاج طبیعی پوست و طبقات زیر پوست و عضلات ناحیه صورت مثل سایر نواحی بدن وابستگی شدید به نیروی حیاتی Qi و خون و لنف در کل بدن اختلالی رخ دهد ، مثل بادکنکی که مقداری از باد خود را از دست می دهد ، در پوست صورت نیز عدم قرینگی ، افتادگی و چین و چروک های بزرگ و کوچک و خستگی پوست و به اصطلاح پیری به وجود خواهد آمد . تاثیرات 8 10 جلسه طب سوزنی تغییرات و فنومن های زیر را به وجود خواهد آورد :

1- تشدید و سرعت گرفتن گردش خون و لنف در نواحی سه گانه صورت (پوست ، زیر پوست ، عضلات) به طوریکه بعد از اتمام اولین جلسه طب سوزنی نیز به علت جاری شدن انرژی حیاتی و خون ، شفافی و تغییر رنگ پوست و از بین رفتن خستگی و بازتر شدن چشمها حاصل می شود .

2- بعد از سه ، چهار جلسه شروع تغییر در خاصیت ارتجاعی پوست برای جاسازی و تکثیر سلولهای زیر پوستی و قدرت گرفتن عضلات ایجاد می شود .3 ترشح ماده سروتنین به علت سوزن زدن بیمار احساس آرامش کلی کرده بعد از چند جلسه استرس و فشار های عصبی و روانی تعدیل قابل توجهی خواهند یافت .

4- به علت تغییرات بالانس هورمونی بعد از چند جلسه طب سوزنی تغییراتی در ریزش موها و تغییر رنگ آکنه و جوشهای صورت به وجود می آید 5- هیدرودرمی که همراه لطافت و شفافیت پوست می باشد بعد از چند جلسه در پوست صورت کاملا محسوس می باشد .

6- به علت عوامل به وجود آمده ایجاد یک طبقه ماندگار و کلاژن و الاستین در زیر پوست چین های کوچک خود به خود از بین رفته و چین های عمیق نیز بطور بسیار محسوسی سطحی تر می شوند .برای جوان شدن و جوان ماندن بهتر است تاثیرات تماما مثبت طب سوزنی را باسایر روش های ریسک دار و همراه با ناکامی احتمالی مقایسه کرده و تصمیم خود را در مورد انتخاب یکی از این روش ها بگیرید .


آدرس مطب : تهران ، بیمارستان لاله ، شهرک غرب ، فاز پنج ، خیابان سیمای ایران
تلفن : 88571079 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیBook Orderفرآیند تاثیر طب سوزنیطب سوزنی گوش (قسمت اول)طب سوزنی گوش (قسمت دوم)و طب سوزنیWHOآدرس و برنامه هفتگیطب سوزنی و زیباییدرمان با طب سوزنیدرباره طب سوزنیتکنیک ها در طب سوزنی چینینواحی انجام طب سوزنیدرمان با سایر متدهابیوگرافیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانماساژ سنتی چینیسایتهای دیگر